حضور وزین پلاست در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۱۴۰۱

حضور وزین پلاست در نمایشگاه ایران پلاست 1401

نمایشگاه‌ های مربوط به پلاستیک یکی از معروف ‌ترین نمایشگاه‌ ها در سراسر دنیا هستند که صنایع مختلفی در این حوزه در آن حضور فعال دارند. در این نوع نمایشگاه‌ ها علاوه‌ بر عرضه محصولات پلاستیکی، ابزارآلات، تجهیزات، ماشین‌ آلات و دستگاه ‌های مربوط به تولید پلاستیک نیز ارائه و معرفی می‌ شوند. چنین نمایشگاه‌ هایی در سراسر دنیا برگزار می شوند که یکی از معتبرترین آن ‌ها، نمایشگاه ایران پلاست است. در نمایشگاه بین ‌المللی ایران پلاست، صنایع پلاستیک از سرتاسر دنیا گرد هم آمده و محصولات و تکنولوژی خود را عرضه می‌ کنند. در ادامه بیشتر در رابطه با این نمایشگاه توضیح داده می ‌شود.

معرفی نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست یک نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت لاستیک، پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته است. این نمایشگاه امروز بزرگ ترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

این نمایشگاه نخستین بار در سال ۱۳۸۱ به همت شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران برگزار شد. تا سال ۱۳۸۵ این نمایشگاه به صورت سالانه و از ۱۳۸۵ به بعد هر دو سال یک بار برگزار می‌ شود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران پلاست

تمامی افرادی که در حوزه مطالعاتی یا کسب ‌و کار مرتبط با صنعت پلاستیک و پتروشیمی فعال هستند می ‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند. از جمله این افراد و سازمان ‌ها می ‌توان به تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی و لاستیکی، سازندگان ماشین ‌آلات و ابزارآلات مربوط به این صنایع، سازندگان تجهیزات هوا فضا، صنایع بسته‌ بندی و توزیع، صنایع قایق و کشتی و دیگر صنایع مرتبط اشاره کرد.

بازدیدکنندگان با هدف دریافت ایده ها و دستاوردهای جدید، مشاهده جدیدترین تکنولوژی‌ ها در صنعت مربوطه، آشنایی با دیگر صنایع و صاحبان کسب و کارها، تبادل تجربه و برقراری ارتباط کاری، ارتقاء سطح علمی و عقد قراردادهای کاری در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور می یابند.

اهداف نمایشگاه ایران پلاست

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با تاکید بر توسعه بازارهای صادراتی در صنایع پلیمری ایجاد می گردد و به دنبال فراهم آوردن شرایطی مناسب برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است‌.

محصولات نمایشگاه ایران پلاست

محصولات و خدمات نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در پنج گروه «مواد اولیه»، «کالاهای ساخته و نیمه‌ ساخته ‌شده»، «ماشین ‌آلات و تجهیزات»، «خدمات» و «بانک‌ ها، بورس و مؤسسه‌ های مالی» عرضه می گردد.

حضور شرکت وزین پلاست در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۳۰ شهریور لغایت ۳ مهر ماه با مشارکت شرکت ها و واحدهای تولیدی، مدیران و فعالان صنعت پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار شد.

در این دوره بیش از ده ها شرکت داخلی و خارجی و هیئت‌ هایی از ۱۹ کشور جهان حضور داشتند. شرکت صنعتی وزین پلاست نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولیدکننده محصولات پلیمری به منظور ارائه انواع محصولات و معرفی جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها مفتخر به حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس