بسته بندی صنعتی

بسته بندی صنعتی

وزین پلاست تولید و عرضه‌کننده انواع بسته بندی قطعات با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در ایران

برای مشاوره در زمینه چاپ پلاستیک بسته بندی لوازم و قطعات می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

انواع بسته بندی برای قطعات و لوازم

انواع بسته بندی قطعات

قطعات صنعتی طیف وسیعی از انواع قطعه های ریز و درشت را شامل می شود که نیاز به بسته بندی مناسب دارند. نایلون و سلفون از پرکاربردترین لفاف های بسته بندی برای قطعات گوناگون هستند. آن ها در انواع مختلفی از قبیل پاکت زیپ دار، پشت متالایز، پشت صدفی، شفاف و… موجود می باشند. یکی از انواع پلاستیک های بسیار پر مصرف در این زمینه، نایلون حبابدار است. این نایلون به واسطه حباب های موجود در سطح آن، یک عایق و ضربه گیر عالی محسوب می شود که می تواند به خوبی از قطعات حساس محافظت نماید. حتی قطعاتی که در جعبه های مقوایی و کارتنی پک می شوند، ابتدا در یک لفاف پلاستیکی و سپس داخل جعبه قرار می گیرند تا در هنگام جابجایی و حمل و نقل از محصولات در برابر ضربه های احتمالی وارد شده محافظت کند. انواع قطعاتی که نیاز به بسته بندی در لفاف های پلاستیکی دارند شامل موارد زیر می باشند:

  • قطعات ماشین آلات صنعتی
  • قطعات خودرو
  • قطعات یدکی و تجهیزات ماشین آلات سنگین
  • قطعات لوازم خانگی
  • قطعات الکتریکی، کامپیوتری و گوشی تلفن همراه
  • ابزار و یراق آلات
  • شیر آلات ساختمانی
  • قطعات و یراق آلات فلزی کابینت و…

زیپ کیپ پیچ و مهره

پاکت متالایز قطعات صنعتی

نایلون دو رنگ قطعات خودرو

طراحی و چاپ بسته بندی قطعات

امکان دارد تعدادی از شرکت های متفاوت یک محصول مشابه را تولید نمایند. در این صورت رقابت بین برندهای متفاوت جهت معرفی ویژگی های کالای خود مطرح می گردد. علاوه بر کیفیت محصول، بسته بندی آن نیز می تواند اهمیت بسیار بالایی داشته باشد و اعتبار و مورد اطمینان بودن تولیدکننده را به مشتری القا کند. برای این منظور، اجرای طراحی گرافیکی جذاب با چاپ مخصوص بر روی لفاف بسته بندی کالا ضروری است. کیفیت محصول در کنار یک بسته بندی منحصر به فرد می تواند به برند شدن آن در بازار و شناخت بیشتر مشتری از کالای شما موثر باشد. خدمات شرکت وزین پلاست برای تولیدکنندگان قطعات گوناگون صنعتی، از صفر تا صد بسته ‌بندی می ‌باشد. این خدمات شامل عکاسی صنعتی یا عکاسی هنری از محصول، محاسبه ابعاد، انتخاب لفاف مناسب، طراحی و چاپ بسته بندی می ‌شود.

نایلون بسته بندی قطعات

بهترین بسته بندی برای قطعات صنعتی

قطعات صنعتی در برابر فشار و ضربه بسیار حساس هستند و باید با احتیاط نگهداری شوند. بسته بندی که می تواند به بهترین شکل از این قطعات آسیب پذیر محافظت نماید، نایلون حباب دار است. نایلون حباب دار ضربه گیر از ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر نایلون ها برخودار است. بیشتر نایلون هایی که در صنایع به منظور بسته بندی به کار می روند از سطحی صاف برخوردار هستند، ولی نایلون حباب دار این گونه نیست و دارای حباب های برجسته ای بر روی خود می باشد که باعث جلوگیری از وارد آمدن آسیب به محصول می شوند. داخل این حباب های پلاستیکی با هوا پر شده است و همین حباب ها باعث شده اند تا این نوع نایلون سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حباب دار برخوردار نیستند. به همین علت، قطعات بسته بندی شده داخل جعبه ها را نیز با این نایلون ها عایق می کنند. نایلون حباب دار به صورت دو لایه و سه لایه و با اندازه حباب های متفاوتی تولید و عرضه می شود. هر چه قدر که تعداد لایه ها بیشتر و اندازه حباب ها درشت تر باشد، نایلون از قدرت ضربه گیری بیشتری برخوردار خواهد بود و برای بسته بندی کالاهای سنگین تر و بزرگ تر به کار خواهد رفت.

بسته بندی حبابدار