درباره ما

 

تاریخچه وزین پلاست:

این شرکت در حال حاضر با در اختیار داشتن چندین کارخانه مجزا در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان داخل و خارج کشور عزیزمان ایران می‌باشد.
شرکت وزین پلاست قادر به تولید روزانه هزاران کیلوگرم فـــراورده های پلی اتیلنی و پلیمری میباشد که باعث شده در زمره یکی از برترین های این صنعت قرار گیرد.
این مجموعه با داشتن تجهیزات کامل، توانایی تولید انواع: نایلون، استرج ٫شیرینــک، Opp ,سلفون ٫پی وی سی، متالایز، و…… را دارد.

اهداف شرکت تولیدی وزین پلاست:

مجموعه با داشتن کادری مجرب و با پشتکار بالا در امر تولید و فــــروش و خلاقیت در پی این است که محصــولاتی با بالاترین درجه کیفی و جدیدترین متد روز دنیا و نازلترین قیمت دربازار داخلی و خارجی گــــام بردارد. یکی دیگر از اهداف مجموعه وزین پلاست افزایش دفاتر فروش خود در بازارهــای برون مرزی میباشد. رضایت کامل مشتریان دغدغه اصلی این شرکت است.

ظرفیت و توان تولــــــــــید شرکت تولیدی وزین پلاست:

تولیدی وزین پلاست قادر به تولید روزانه ۲۰ هزار کیلو فـــراورده های پلی اتیلنی است که باعث شده در زمره یکی از برترین های این صنعت قرار گیرد.

تفاوت محصولات تولیدی وزین پلاست :

وزین پلاست یکی از کامل ترین و مجهز ترین تولید کنندگان سطح ایران میباشد و این شرکت با داشتن تجهیزات کامل توانایی تولید انواع: نایلون، نایلکس، شیرینــک، ترس.پی وی سی، سلفون، متالایز، استرج و…… را دارد. در امر چاپ از حرفه ای تریــــن طراحان داخلی و دستگاه های به روز دنیا استفاده میکند تا طرح اختصاصی مشتریان را به بهترین نحو ممکن با بالاترین کیفیت به چاپ رســـــاند. شرکت وزین پلاست از شرکت های با سابقه میباشد و در امر نواوری در این صنعت کوشا است.

همکاری وزین پلاست در بازار داخلی و خارجی:

وزین پلاست با ارتقائ مستمر کیفیت محصولات خود توانسته با کارخانجات تولیدی بزرگی در حوزه ها و صنایع غذایی، کشاورزی، دارویی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، خودروسازی و تامین قطعات خودرو، صنعت فوم ٫ فروشگاه های زنجیره ای و …به طور مداوم همکاری داشته باشد. و افتخار همکاری با مجموعه ها و کارخانجات مطرحی چون لوازم خانگی التون. میهن. مینو.سن ایچ. کالای خواب ویرا(اورئوس). آقای فرش. فرش فرحی.ابزرا آلات توسن. پارس دارو و … را دارد.

نمونه محصولات تولیدی وزین پلاست

در صورت انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید با ما تماس بگیرید