درباره ما

وزین پلاست، تعهد و کیفیت در کنارهم

پیام مدیر عامل

ما در وزین پلاست با ارتقاء مستمر کیفیت محصولات خود، توانسته ایم با کارخانجات تولیدی بزرگی در حوزه ها و صنایع مختلف غذایی، کشاورزی، دارویی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، خودروسازی و …به طور مداوم همکاری داشته باشیم.
مفتخرم که امروز، اهدافمان در وزین پلاست به صورت مستقیم با موفقیت مشتریانمان گره خورده و موفقیت مشتریانمان موفقیت ما را تضمین میکند.
خوشحالم که سابقه وزین پلاست با سرمایه انسانی درخشان در هم آمیخته شده و مسیر توسعه و موفقیت مشتریانمان را ترسیم کرده است.
هیئت مدیره و کلیه کارکنان مجموعه متعهدند تا بهترین و بهینه‌ترین خدمات و محصولات را در تمام حوزه های تولیدی، صنعتی و بازرگانی را به شما عرضه نمایند. در همین جا متعهد می‌گردیم که نیاز‌های شما را در اسراع وقت، و بالاترین کیفیت و حداکثر رضایتمندی بر‌آورده سازیم.
این موفقیت ممکن نخواهد بود، مگر با تعامل سازنده شما و استفاده از نظرات و آشنایی با نیاز‌های شما.
معتقدم که هر انتقادی از سوی مشتریان، شایسته بررسی و توجه جدی و واقعی از سوی ماست. به همین دلیل هر انتقاد و نظری از شما را پله‌ای برای موفقیت خودمان می‌دانیم، بنابراین در خواست دارم تا ما را از نظرات و انتقادات خود محروم نفرمایید.

امضا

خانواده ما

آقای نیرومند
مدیر تامین

آقای نیرومند

خانم مهدوی
مدیر اجرایی

خانم مهدوی

کارمند وزین پلاست
مدیر مالی

آقای طالبی

آقای طلا
کارشناس تامین

آقای طلا

خانم فتحی
کارشناس فروش

خانم فتحی

خانم عباسی
کارشناس فروش

خانم عباسی

تیم فروش، آقای حسین زاده
کارشناس فروش

آقای حسین زاده

آقای علمداری
کارشناس تامین

آقای علمداری

آقای صلواتی
کارمند اداری

آقای صلواتی

آقای اسکندری
کارشناس آی‌تی

آقای اسکندری

آقای طایفه حسنلو
کارشناس آی‌تی

آقای حسنلو

آقای نظری
کارشناس آی‌تی

آقای نظری

کارمند وزین پلاست
کارشناس تامین

آقای تاج

کارمند وزین پلاست
کارشناس فروش

خانم کاوه

کارمند وزین پلاست
کارشناس حسابداری

خانم لاهوتی

کارمند وزین پلاست
کارمند اداری

آقای فائقی

وزین پلاست یکی از کامل ترین و مجهز ترین تولید کنندگان سطح ایران میباشد و این شرکت با داشتن تجهیزات کامل توانایی تولید انواع: نایلون، نایلکس، شیرینــک، ترس.پی وی سی، سلفون، متالایز، استرج و…… را دارد. در امر چاپ از حرفه ای تریــــن طراحان داخلی و دستگاه های به روز دنیا استفاده میکند تا طرح اختصاصی مشتریان را به بهترین نحو ممکن با بالاترین کیفیت به چاپ رســـــاند. شرکت وزین پلاست از شرکت های با سابقه میباشد و در امر نواوری در این صنعت کوشا است.

تولیدی وزین پلاست قادر به تولید روزانه ۲۰ هزار کیلو فـــراورده های پلی اتیلنی است که باعث شده در زمره یکی از برترین های این صنعت قرار گیرد.

۱۳۹۳

سال تاسیس

+۳,۵۰۰

تعداد مشتریان

۴.۹۲/۵

رضایت مشتری

اهداف ما

مجموعه با داشتن کادری مجرب و با پشتکار بالا در امر تولید و فــــروش و خلاقیت در پی این است که محصــولاتی با بالاترین درجه کیفی و جدیدترین متد روز دنیا و نازلترین قیمت دربازار داخلی و خارجی گــــام بردارد. یکی دیگر از اهداف مجموعه وزین پلاست افزایش دفاتر فروش خود در بازارهــای برون مرزی میباشد. رضایت کامل مشتریان دغدغه اصلی ماست.