راهنمای انتخاب محصول و ثبت سفارش

در مورد بسته بندی سایت وزین پلاست دو فرض را در نظر گرفته است و سایت باتوجه به این مفروضایت سعی در ایجاد حس رابط کاربری ساده و رضایت‌مند دارد.

  1. مشتری بسته بندی مناسب کالا خود را می‌داند.
  2. مشتری محصولی دارد که دقیقاً نمی‌داند چه جنس بسته بندی برای آن مناسب است.

در هر دو صورت شاید اولین و ساده‌ترین راه حل این باشد که با مشاوران فروش تولیدی وزین پلاست تماس حاصل فرمایید که با تجربه‌هایی که در این زمینته دارند شما را راهنمایی کنند. برای اینکار روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ما

در صورتی که تمایل به اطلاعات جامع دارید

اگر تمایل دارید که کاملاً آگاهانه نسبت به محصول خود و وزین پلاست اقدام به خرید کنید، ما برای هر دو حالتی که در بالا گفته شد به شما دو مسیر را پیشنهاد می‌دهیم.

هیچ اطلاعاتی در مورد بسته بندی مناسب محصول خود ندارید

در این صورت باید به بخش انواع بسته بندی در سایت وزین پلاست بروید. در این قسمت ما بیش از ۱۵ صنف کاری را تقسیم بندی کرده‌ایم  که باید شما باید صنف کاری خود یا شبیه به آن را پیدا کنید.

انواع بسته بندی
صفحه انواع بسته بندی

در این قسمت تعدادی از صنف‌ها آورده شده برای مشاهده کامل می‌توانید از منو سایت نیز اقدام کنید.

پس از کلیک روی صنف کاری مورد نظر اگر کمی به پایین صفحه بروید لیستی از محصولاتی که وزین پلاست توانایی تولید آن را دارد آورده شده است. در این قسمت شما با انتخاب هر کدام می‌توانید توضیحاتی در مورد آن محصول را بخوانید اما در صورت تمایل اگر در همان صفحه صنف کاری کمی به پایین‌تر بروید در مورد انتهاب بسته بندی اطلاعات جامع زیادی داده شده.

محصولات هر صنف
لیست محصولات مناسب هر صنف

می‌دانید چه محصولی برای بسته بندی محصول شما مناسب است

در این صورت می‌توانید براحتی از قسمت سرچ سایت که در نسخه دسکتاپ در بالای سایت و در نسخه موبایل در منو قرار دارد آن محصول را سرچ کنید. برای مثال شما تولیدکننده آب معدنی هستید و می‌خواهید برای بطری خود شیرینگ تهیه کنید، در این صورت با سرچ عبارت نایلون شیرینگ راحت می‌توایند به این محصول برسید و مشخصات آن را بصورت کامل بخوانید.

توضیحات تولیدات وزین پلاست

پس از انتخاب و کسب اطلاعات می‌توایند نسبت به سفارش با تماس با مشاوران فروش اقدام کنید. البته توصیه ما این است که حتماً نکات ثبت سفارش در وزین پلاست را مطالعه کنید.