ثبت سفارش

نکات ثبت سفارش در وزین پلاست

در صورت اقدام به ثبت سفارش هر دو طرف قرارداد مستلزم رعایت یکسری نکات هستند که در پایین آورده شده است.

وزین پلاست بصورت کتبی ضمانت خواهد کرد که جنس تحویل داده شده به مشتری هیچ تفاوتی با نمونه داده شده از طرف مشتری قبل از قرارداد ندارد و در صورت تفاوت مشتری می‌تواند به صورت یک طرفه قرارداد فسخ کند و کل بار را مرجوع کند.

در صورتی که مشتری قصد صادرات محصولات پلی اتیلنی دارد باید به مشاوران فروش این نکته را اظهار کند تا نمونه داده شده و محصول داده شده با بالاترین کیفیت و مطابق استاندارد جهانی به مشتری تحویل شود و در گمرک مشکلی از لحاظ کیفی و مواد اولیه نداشته باشد.

در صورت تماس مشتری ملزم است که حجم ثبت سفارش را به مشاوران فروش بگوید تا قیمت مطابق آن داده شود. (بدیهی است هرچه حجم سفارش بالاتر باشد قیمت پایین خواهد آمد)

در صورت نیاز به چاپ اختصاصی (چاپ لوگو یا عکس) حجم سفارش باید حداقل به اندازه‌ای باشد که نسبت به پرتی کار، تولید آن به صرفه باشد. توجه کنید حداقل سفارش با توجه به هر جنس متغیر است.

در محصولات نایلون، سلفون، نایلکس و استرچ ضخامت کاملاً می‌تواند به درخواست مشتری تعیین شود و مجموعه هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد.

تمام تولیدات وزین پلاست می‌تواند بصورت رول و فیلم به مشتری داده شود و مشتری با دستگاه‌های خود اقدام به دوخت محصول کند.

در صورتی که قصد بهره‌مندی از چاپ اختصاصی دارید در برخی از صنوف باید شرکت شما ثبت شده باشد تا مجموعه بتواند با شما قرارداد بنویسد.

اگر اولین بار است که با وزین پلاست قصد همکاری دارید باید کلیشه مطابق دستگاه‌های وزین پلاست را داشته باشید. توجه کنید کلیشه برای خود مشتری است و پس از انجام کار به او داده خواهد شد. همچنین تولیدی توانایی معرفی کلیشه‌ساز را در صورت درخواست مشتری دارد.

اگر همچنان سوالی در مورد همکاری با شرکت وزین پلاست دارید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما