بسته بندی دوچرخه

بسته بندی لوازم و قطعات دوچرخه

وزین پلاست تولید و عرضه‌کننده انواع بسته بندی لوازم یدکی دوچرخه با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در ایران

برای مشاوره در زمینه پلاستیک بسته بندی لوازم دوچرخه و موتور سیکلت می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

انواع بسته بندی قطعات دوچرخه

لوازم دوچرخه شامل انواع قطعات ریز و درشت با جرم ها و حجم های متفاوت است که نیاز به بسته بندی مناسب دارند. لفاف های پلاستیکی یک گزینه مطمئن و ایده آل جهت بسته بندی لوازم یدکی و جانبی دوچرخه می باشند که طراحی و تولید آن ها به صورت شفاف، متالایز، پشت شیری، ساده و چاپ دار در مجموعه وزین پلاست انجام می پذیرد. پلاستیک بسته بندی قطعات انواع متفاوتی دارند که مشتریان می توانند بسته به کاربرد آن، یکی از این مدل ها را تهیه نمایند:

نایلون حباب دار: به دلیل وجود حباب های پلاستیکی موجود در سطح آن، مانند یک عایق و ضربه گیر عمل می کند و برای بسته بندی قطعات حساس و شکننده بسیار مناسب می باشد.

نایلون حبابدار دوچرخه

نایلون وکیوم: این نایلون در اثر حرارت منقبض و جمع شده و کالای مورد نظر را وکیوم می کند، لذا برای بسته بندی قطعات فلزی که در معرض رطوبت هستند بسیار مناسب می باشد.

پلاستیک وکیوم قطعات

پاکت ایستاده: یکی از شکیل ترین انواع بسته بندی می باشد که استفاده از آن بسیار راحت بوده و درب آن قابلیت باز و بسته شدن دارد.

پاکت ایستاده

نایلون زیپ کیپ: این محصول به دلیل زیپ تعبیه شده در قسمت بالای آن بسیار آسان مصرف می باشد و برای بسته بندی قطعات ریز لوازم یدکی مانند پیچ، مهره، واشر و… مناسب است.

نایلون زیپ کیپ

سلفون لب چسب دار: به منظور راحت باز و بسته شدن و نگهداری بهتر از انواع قطعات می توان از سلفون لب چسبدار استفاده کرد.

پلاستیک لب چسب

چاپ بسته بندی لوازم یدکی دوچرخه

علت چاپ لوگو، برند یا مشخصات سازنده محصول بر روی پلاستیک بسته بندی قطعات دوچرخه، به وجود آمدن رقابت میان تولیدکنندگان است تا بدین طریق آسان تر بتوانند محصول خود را میان تعداد زیادی از برندها عرضه نمایند. هر چه نحوه چاپ بر روی این بسته بندی ها حرفه ای تر باشد، جذابیت بسته بندی بالاتر می رود و فروش محصول هم به طبع آن بیشتر خواهد شد. به عبارتی دیگر یک بسته بندی مناسب با چاپ اختصاصی می تواند کمک زیادی به برند شدن در بازار و شناخته شدن بیشتر محصول توسط مشتری نماید. یک چاپ خوب و به صرفه در کنار کیفیت مواد اولیه استفاده شده، یک بسته بندی ایده آل را برای کالا تشکیل می دهد. نوع چاپ با توجه به هزینه تمام شده و با توجه به توجیه پذیری آن می تواند به صورت فلکسو، سیلک و افست باشد. همچنین، شما مشتریان گرامی می توانید سفارشات چاپ شده خود را به صورت رول و یا به شکل کیسه شده تحویل بگیرید.

نایلون قطعات دوچرخه

بسته بندی مناسب لوازم جانبی دوچرخه

اگر از نایلون های معمولی در بسته بندی لوازم و تجهیزات دوچرخه استفاده گردد، به دلیل وزن زیاد برخی از قطعات و یا وجود لبه های تیز، آن قطعه سالم به مقصد نرسیده و احتمال پارگی نایلون بسیار زیاد است. به همین دلیل باید نایلون هایی با ضخامت های بیشتر تولید گردد تا قادر به تحمل وزن این لوازم باشد. به همین علت در بسته بندی لوازم دوچرخه، نایلون های ضخیم تر و مقاوم تر کاربرد بیشتر و متقاضی بالاتری دارند زیرا در اثر حمل و نقل قطعات به هیچ وجه آسیب نمی بینند و سالم به دست مشتری می رسند. تولیدکننده محترم قطعات دوچرخه می تواند با توجه به ویژگی های هر قطعه، میزان جرم و ساختار آن، ضخامت نایلون بسته بندی را سفارشی سازی نماید. پوشش دو لایه، سه لایه یا بیشتر موجب می گردد تا از قطعات با توجه به نوع کاربردشان مراقبت بالاتری گردد. هم چنین به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه دیدن قطعات در صورت وارد شدن ضربات در حین جابجایی می توان از نایلون حبابدار نیز استفاده کرد. معمولا قطعات بسته بندی شده داخل جعبه های مقوایی را نیز با این نایلون ها عایق می کنند.

نایلون حبابدار داخل جعبه