بسته بندی غذای حیوانات

بسته بندی غذای حیوانات

وزین پلاست تولید و عرضه‌کننده انواع بسته بندی غذای حیوانات اهلی و خانگی مانند: سگ، گربه، پرندگان، آبزیان و … بصورت عمده و جزئی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در ایران

برای مشاوره در زمینه چاپ بسته بندی غذای حیوانات می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

پاکت بسته بندی غذای حیوانات

با توجه به این که غذای حیوانات دارای تاریخ انقضا و فاسد شدنی هستند، انتخاب بسته بندی مناسب نقش موثری در نگهداری از آن ها دارد. پاکت بسته ‌بندی محصولی مقاوم و بی نظیر برای نگهداری غذای حیوانات است که جهت بسته بندی مواد غذایی، مکمل و ویتامین های حیوانات مزرعه، حیوانات خانگی، حیوانات باغ وحش، آبزیان، پرندگان و… مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های این نوع بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با استفاده از این پاکت ها، کیفیت، بو، طعم و ماندگاری محصول بسته بندی شده برای مدت طولانی حفظ می شود.
  • پاکت‌ ها از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه ‌تر از دیگر بسته بندی ‌ها از قبیل قوطی های فلزی می ‌باشند.
  • با داشتن قابلیت طراحی و چاپ، ظاهری بسیار شیک و مشتری ‌پسند به محصولات می دهند.
  • حمل و نقل آن ها آسان است.
  • قابلیت نگهداری خوراکی های خشک و نیمه خشک را دارا می باشند.
  • پاکت های زیپ دار به راحتی باز و بسته می شوند و می توان غذای باقیمانده را برای مصرف در وعده های بعدی بدون نگرانی از نفوذ رطوبت و اکسیژن به داخل ظرف نگهداری کرد.
  • این پاکت ها در نمونه های تخت و کاست دار به صورت بسته بندی چند لایه غیر قابل نفوذ شفاف، متالایز، صدفی و کرافت قابل تولید می باشند.

پاکت بسته بندی غذای حیوانات

پاکت غذای حیوانات

چاپ بسته بندی غذای حیوانات

یکی از بالاترین اولویت های بسته بندی غذای حیوانات این است که از گرافیک، طراحی و چاپ بسیار با کیفیتی برخوردار باشند، چرا که مخاطبین این طیف از بسته بندی به شدت تحت تاثیر طراحی و چاپ و مدل بسته بندی ها هستند. بسته بندی غذای حیوانات می بایست تداعی کننده شادابی و تحرک حیوانات باشد و به همین دلیل استفاده از تصاویر جذاب و زیبا به همراه رنگ های تند و گرم در این بسته بندی ها توصیه می شود. محصولات غذایی حیوانات که در بسته بندی های چاپ دار با کیفیت بالا ارائه می شوند، می توانند نظر مشتریان وفاداری را که می خواهند بهترین ها را به حیوانات خود هدیه بدهند، به کسب و کارها جلب کنند. لذا مجموعه وزین پلاست اقدام به ارائه کلیه خدمات بسته بندی غذای حیوانات اعم از طراحی و چاپ با بهترین کیفیت نموده است.

غذای حیوانات

نمونه بسته بندی غذای حیوانات

طراحی های پیش رو استفاده از روش های مختلف طراحی به صورت ترکیبی است؛ ترکیبی از تصویرسازی حیوانات، کاربرد رنگ های پس زمینه، استفاده از فونت هایی در ابعاد بزرگ و جزئیاتی ظریف برای انتقال دقیق تر اطلاعات محصول.

غذای سگ

غذای گربه

غذای پرنده

غذای ماهی

غذای همستر

غذای خرگوش

بسته بندی غذای سگ و گربه

غذای سگ و گربه معمولا حاوی مواد طعم دهنده با رایحه خاص می باشد که باعث ایجاد اشتها در حیوان می شود. بسته بندی این ماده غذایی باید به گونه ای باشد که مواد معطر موجود در آن طراوت خود را حفظ کرده و از اکسید شدن آن جلوگیری شود. به همین علت، کیسه های پلاستیکی چند لایه بهترین نوع بسته بندی غذای این حیوانات می باشند. این کیسه ها به صورت متالایز و لمینیت شده با یک لایه فویل آلومینیوم هستند که مانع اثر گذاشتن رطوبت و اشعه ماورای بنفش روی کیفیت محصول است. در کیسه های چهار لایه نه تنها از مواد آلومینیومی برای جلوگیری از نور، رطوبت و اکسیداسیون استفاده می کنند، بلکه یک لایه کاغذ کرافت را نیز برای ایجاد بسته بندی منحصر به فرد و پیشرفته به آن اضافه می کنند. اندازه کیسه نیز باید با توجه به وزن غذای حیوان تعیین شود. برای وزن زیاد به کیسه هایی ضخیم در ابعاد بزرگ مانند کیسه های بغل کاست احتیاج دارید، در حالی که برای میان وعده ها با وزن کم می توانید از کیسه های تخت کوچک استفاده کنید.

بسته بندی غذای سگ

بسته بندی غذای گربه

بسته بندی غذای ماهی

ترکیبات غذای ماهی به گونه ای است که امکان تولید میکروارگانیسم ها در آن آسان است. بنابراین در ذخیره مواد غذایی ماهی باید به نفوذ ناپذیری و یک پارچگی بسته بندی آن توجه ویژه ای شود. غذای ماهی به طور کلی در کیسه های پلاستیکی کامپوزیت بسته بندی می شود که با ساختار پایدار و محکم خود می تواند ورود رطوبت و نور را مسدود کند. ما معمولا کیسه های پلی اتیلن چند لایه را پیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از نور یک لایه سلفون متالایز به آن لمینیت می شود. البته بسیاری از مشتریان دوست دارند سطح جلوی بسته بندی شفاف باشد تا بتوانند محتویات داخل آن را ببینند. به همین علت، بسته بندی غذای ماهی به صورت جلو شفاف و پشت متالایز ساخته می شود تا هم مانع نور خورشید شود و هم امکان مشاهده محصول برای مشتری فراهم باشد. این نوع بسته بندی به غذاهای دریایی کمک می کند تا از هر نوع آلودگی یا نفوذ محافظت شوند و برای مدت طولانی تازه و با کیفیت بمانند.

بسته بندی غذای ماهی

بسته بندی غذای پرنده

یکی از موارد بسیار مهم در بسته بندی غذای پرندگان این است که از محصول در برابر خراب شدن و آسیب رسیدن از طریق هوا، نور و هر موردی که باعث می شود محصول نا امن یا غیر قابل استفاده شود، محافظت کند. بسته بندی انعطاف پذیر پلاستیکی به دلیل وکیوم بودن، کیفیت این محصولات را در دراز مدت حفظ کرده و یک راه حل ایده آل برای نگهداری غذای ماکیان و پرندگان زینتی است. به علاوه، وجود ویژگی هایی مانند زیپ های داخلی به افزایش طول عمر محصول کمک می کند تا به خصوص غذاهای خشک تازه بمانند و با بیات شدن به دلیل قرار گرفتن در معرض جریان هوا، به سرعت طعم و مواد مغذی خود را از دست ندهند. انواع بسته بندی پلاستیکی از غذای پرندگان در برابر رطوبت و آفات مختلف محافظت می کنند و می ‌توانند بهترین گزینه برای بسته بندی این محصولات باشند.

بسته بندی غذای پرنده