بسته بندی پلاستیکی چای

بسته بندی چای و دمنوش

وزین پلاست تولید و عرضه‌کننده انواع بسته بندی چایی بصورت عمده و جزئی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در ایران

برای مشاوره در زمینه چاپ بسته بندی سلفونی و نایلونی چای و دمنوش می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

انواع بسته بندی چای

رطوبت، هوا و گرما از عواملی هستند که تازگی و عطر چای را می گیرند و در نهایت فساد آن را به همراه خواهند داشت. بنابراین بسته بندی چای باید به گونه ای باشد که از محصول در برابر این عوامل محافظت و عطر و طعم آن را حفظ کند. لفاف های سلفونی را می توان بهترین بسته بندی غذایی برای انواع چای و دمنوش های گیاهی دانست که احتمال ورود رطوبت، هوا یا گرد و غبار و هر نوع عامل مخرب دیگر به داخل آن ها تقریبا صفر بوده و به خوبی محافظ طعم و عطر این محصولات هستند. به همین علت، حتی چای بسته بندی شده در جعبه های مقوایی نیز معمولا ابتدا در بسته بندی پلاستیکی قرار می گیرد و سپس در جعبه. با این مزایا، انتقال چای و محصولات مشابه از کارخانه به فروشگاه ها در کم ترین خطر و ریسک انجام خواهد پذیرفت. لفاف سلفونی چای که در کارخانجات وزین پلاست تولید می شوند انواع مختلفی دارد:

بسته بندی شفاف: سلفون شفاف را می توان ساده ترین و ارزان ترین بسته بندی برای چای شکسته دانست که محتویات داخل آن از هر طرف قابل مشاهده است. در این نوع بسته بندی، مشخصات محصول روی لیبل های پشت چسب دار چاپ و بر روی لفاف سلفونی برچسب می شود.

نایلون چای

چنان چه مایل باشید بسته بندی محصول شما رنگ و لعاب بیشتری داشته باشد، می توانید از سلفون چاپ دار استفاده کنید. در بسته بندی های چاپ دار به جای استفاده از برچسب، لوگو و سایر اطلاعات مربوط به محصول مستقیما روی لفاف چاپ می شود. با توجه به درخواست مشتری این پوشش ها را می توان به صورت تمام چاپ یا پنجره دار تولید نمود.

نایلون چاپدار چای

بسته بندی متالایز: همان طور که گفتیم، چای به نور و گرما حساس است و کیفیت آن تغییر می کند. از طرفی، سلفون متالایز که در واقع OPP پوشانده شده با آلومینیوم می باشد، بهترین عایق حرارت و نور است. به همین دلیل، قرار دادن چای در پوشش‌ های متالایز یا آلومینیومی از از بین رفتن خواص آن جلوگیری و ماندگاری آن را طولانی تر می کند.

بسته بندی متالایز چای

بسته بندی پاکتی: اگر می خواهید چای یا دمنوش شما در تازه ترین حالت باقی بماند، عطرش حفظ شود و ماندگاری آن بیشتر گردد، پاکت بسته بندی مناسب ترین گزینه برای شما هستند؛ چرا که هیچ اکسیژن یا رطوبتی به درون پاکت نفوذ نخواهد کرد و بیشترین محافظت را از محتویات خود خواهند داشت. این روش بسته بندی بسیار زیبا و نوآورانه است و می تواند در انواع شفاف، متالایز و کرافت تولید شود. پاکت ها به علت شکل ظاهری و فیزیکی خود، قابلیت ایستایی در شلف فروشگاه را داشته و همواره نظر مشتریان را به خود جلب می نمایند. در عین حال بنا به سفارش مشتری در قسمت بالای این پاکت ها می توان یک زیپ تعبیه کرد که کار باز و بسته کردن آن را ساده سازد و مصرف کننده با توجه به میزان مصرف خود دوباره در پاکت را به آسانی بسته و در کابینت یا یخچال فریزر خود تا مصرف مجدد نگهداری نماید. به طور کلی از ویژگی های پاکت های بسته بندی می توان به اشغال فضای کم تر، وزن سبک، زیبایی ظاهری، کاربر پسند بودن و محافظت کامل از محصول اشاره نمود.

پاکت بسته بندی چای

بسته بندی چای کیسه ای

چای کیسه ای یا تی بگ به شکل ساشه های تکی لفاف دار یا بدون لفاف داخل بسته بندی مادر قرار گرفته و برای فروش عرضه می شود. کیسه های لفاف دار دارای دو نوع کاغذی و سلفونی است که نمونه سلفونی دارای کیفیت بالاتری بوده و باعث القای حس کیفیت محصول به مشتری می گردد. پوشش سلفونی کیسه ها می تواند به صورت شفاف، چاپ دار یا متالایز باشد. از این نوع بسته بندی جهت پک کردن دمنوش ها نیز می توان استفاده کرد. ساشه های پلاستیکی تی بگ و دمنوش قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارد و ریزترین جزئیات نیز امکان چاپ روی آن را دارد که باعث می شود یک بسته بندی خاص و تک داشته باشید.

چای کیسه ای لفاف دار

بسته بندی چای فله

در بسته بندی فله چای معمولا از نایلون خیاری استفاده می شود. این نایلون ها بسیار ضخیم بوده و به صورت چند لایه تولید می شوند. محافظت چند لایه آن ها باعث می شود که برگ های ظریف چای در برابر اشعه ماورای بنفش محافظت شوند. پرتوهای خورشید می تواند برای برگ های چای مضر باشد، به همین دلیل به کیسه های قوی نیاز است.

چای فله