درباره وزین پلاست


گروه تولیدی وزین پلاست


آنچه باید در مورد وزین پلاست بدانید

گروه تولیدی وزین پلاست با سال ها سابقه و با نیرو های مجرب و دستگاه های روز دنیا در حال تولید و چاپ کیسه های خرید، تبلیغاتی، زباله و … می باشد.

گروه تولیدی وزین پلاست قادر به تولید و چاپ روزانه بالغ بر پنج تن نایلکس، نایلون و سلفون بدون افت کیفیت می باشد. این مجموعه در تلاش است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را عرضه کند .

دیده شده که بعضی از همکاران محصولات غیر قابل استفاده (ضایعات کار) را به مشتری عرضه می کنند و باعث نا رضایتی مشتری ها می شوند. مجموعه وزین پلاست محصولات خود را بدون دور ریز و ضایعات تولید می نماید، پس محصولی که به دست مشتری هایمان می رسانیم، محصولی درجه یک و کاملا بدون ضایعات است.

وزین پلاست برای اصنافی که به سطح بهداشت بسیار بالایی نیاز دارند مانند: بیمارستان ها، تولید کننده مواد بهداشتی، مواد غذایی و … از مواد اولیه ویژه استفاده می کند. ما به فکر سلامت خانواده هستیم، (خانواده ی سالم جامعه سالم).

ما با برداشتن واسطه ها و پخش مستقیم، توانسته ایم محصول خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به بازار ارائه دهیم.

وزین پلاست آماده همکاری و اخذ قرارداد با فروشگاه ها، مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، بیمارستان ها و تمامی اصناف می باشد. ما با به کارگیری بهترین مواد اولیه محصولات خود را تولید می کنیم و بزرگ ترین هدف ما رضایت شما مشتریان گرامی است.